Wiktoria Krupowicz 19 maja powalczy o tytuł najpiękniejszej kobiety Śląska 2019 roku. Dziewczyna stoi przed szansą zdobycia korony i awansu do ćwierćfinału Miss Polski 2019. Mysłowiczanka bierze także udział w konkursie Miss Śląska Internetu 2019. Każdy może przyczynić się się do jej zwycięstwa wysyłając sms.

Wiktoria w tym roku kończy 20 lat, jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Mysłowicach i obecnie studentką pierwszego roku studiów International Business z wykładowym językiem angielskim. Interesuje się biznesem i polityką, od dziecka jest związana ze sportem, trenowała kilka dyscyplin i zawsze była mocno zaangażowana w reprezentowanie Mysłowic w zawodach międzyszkolnych. Rok temu ukończyła półmaraton, a w tym roku planuje start w maratonie. Jako sportowiec przywiązuje dużą wagę do zdrowego odżywiania, lubi gotować i eksperymentować w kuchni.

Udział w konkursie piękności to dla Wiktorii zupełnie nowe doświadczenie i wyzwanie. Już 19 maja podczas gali finałowej konkursu okaże się, czy zdobędzie koronę Miss Śląska 2019 i przepustkę do konkursu Miss Polski 2019. Mysłowiczanka ma także szansę na zdobycie jeszcze jednego tytułu – Miss Śląska Internetu 2019. – Udało mi się awansować do II tury głosowania w tym konkursie i teraz potrzebuję szczególnego wsparcia – mówi Wiktoria i dodaje: – Jestem dumna z tego, że mam szansę reprezentować Mysłowice na tak wysokim szczeblu konkursu. Wierzę, że każdy głos ma znaczenie, bo zawsze daję z siebie sto procent do końca, robiąc wszystko, aby osiągnąć zamierzony cel.

Aby pomoc Wiktorii w zdobyciu głosów w konkursie Miss Śląska Internetu 2019 wystarczy wysłać SMS o treści SMI.18 pod numer 7248. Aktualny ranking można obserwować pod adresem www.misspolski.pl/missslaska. Głosowanie trwa do soboty, 18 maja godziny 20.00.