Z okazji Dnia Dziecka właściciele Szybu Bończyk znów zaproszą dzieci z domów dziecka na ucztę połączoną w wyśmienitą zabawą. Udział w tym przedsięwzięciu może wziąć każdy, kto chciałby sprawić najmłodszym radość i wesprzeć mysłowickie placówki opiekujące się dziećmi.

Wyjątkowość akcji „Gotuj się do pomocy” polega na tym, że tego dnia dorośli – przedsiębiorcy i osoby publiczne – zamieniają się w kucharzy i kelnerów i podają zaproszonym do Szybu Bończyk dzieciakom ich ulubione przysmaki. – W tym roku przygotujemy potrawy z grilla: kiełbaski, hot dogi, burgery, ale też frytki, napoje i soki oraz słodkości – zapowiadają organizatorzy. Za przyjemność obsługiwania dzieci trzeba jednak zapłacić. Dochód z przedsięwzięcia jak co roku zostanie przeznaczony na remonty czy doposażenie placówek, pod opieką których przebywają mali goście Szybu Bończyk.

– Zaproszenie kierujemy do przedsiębiorców i osób publicznych ale i każdego, komu leży na sercu dobro dzieciaków. Pociechy w swoje święto będą czuły się wyróżnione faktem, że osoby, które odniosły sukces prowadzą biznes, sprawują władzę, pilnują bezpieczeństwa – nie zapominają w tym szczególnym dniu o nich, czyli o najmłodszych – wyjaśnia właściciel Braksa i Szybu Bończyk Maciej Sikora.

Wydarzenie odbędzie się 3 czerwca. Minimalny koszt udziału w akcji wynosi 500 zł dla firm i 250 zł dla osoby publicznej, jak i każdego chętnego. Mile widziane również wsparcie farbami, usługą budowlaną czy np. wykonaniem mebli. Największa wpłata w wysokości minimum 2000 zł będzie honorowana dodatkowym tytułem Mecenas 6. edycji „Gotuj się do Pomocy”.

Więcej informacji i zgłoszenia pod nr telefonu 519 116 713.