Będą chmury piany, olbrzymie bańki, a Rynek zmieni się w plan filmowy. Już 6 czerwca w Mysłowicach otwarta zostanie strefa chilloutu. Mieszkańcy będą mogli zrelaksować się tam pod parasolem czy na leżaku, popijając prosecco i owocowe soki. Nie zabraknie oczywiście muzyki.

Będą chmury piany, olbrzymie bańki i dużo zabawy 🎈⛱. To wszystko już w ten czwartek na mysłowickim Rynku.http://mysnet.pl/kultura-i-rozrywka/wkrotce-otwarcie-strefy-chilloutu/

Gepostet von Co Tydzień Mysłowice am Dienstag, 4. Juni 2019

O szczegóły imprezy zapytaliśmy dyrektora Mysłowickiego Ośrodka Kultury Michała Skibę.

– Dokładnie o godzinie 12.00 chcemy zgromadzić mnóstwo młodzieży, po to, żeby w rytmie muzyki, w pianie, pobawić się na mysłowickim rynku, a jednocześnie przy tej okazji stworzyć klip reklamowy, który będzie zachęcał mieszkańców do odwiedzania serca naszego miasta. Powstała teraz wielka piaskownica imitująca plażę, na niej pojawią się leżaki, mural oraz wygrodzona strefa, gdzie będzie można zatrzymać się i odpocząć – mówi Michał Skiba, dyrektor MOK.

Impreza zainauguruje szereg wydarzeń pod hasłem Niech Żyje Rynek. Podobnie jak w ubiegłych latach, na głównym placu miasta mysłowiczanie zastaną mnóstwo darmowej rozrywki.

Do zobaczenia na Rynku!