Zespół tańca CONTEMPO to grupa prowadzona przez Weronikę Zacher. Tancerki, oprócz występów festiwalowych, zadebiutowały w spektaklu „Zaplątani w Tańcu”, który był prezentowany w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

Spektakl teatralno-muzyczny „Zaplątani w Tańcu” okazał się wielkim sukcesem, który zgromadził ponad pół tysiąca widzów. Jego premiera odbyła się w filii MOK w Brzezince, a drugi raz publiczność mogła obejrzeć przedstawienie w MOK przy Grunwaldzkiej.

Nie jest to jednak jedyne osiągnięcie, jakim mogą się poszczycić tancerki z CONTEMPO i ich instruktorka. Zespół zdobył 1. miejsce na Ogólnopolskim XD Festivalu w kategorii Inscenizacje Taneczne do 15 lat, jest laureatem 2. miejsca na XII Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Tanecznych w Pszowie w kategorii show dance grupy starsze, CONTEMPO wytańczył także 1. miejsce na XXI Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w kategorii szkoły ponadgimnazjalne, 1, miejsce podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tanecznego Dance Machine w kategorii inne formy tańca 13-15 l, a na Wojewódzkiej Gali Tanecznej w Mikołowie w kategorii taniec współczesny +15 lat zajął 3. miejsce.

Gratulujemy talentów i sukcesów, z osoby zainteresowane śledzeniem tanecznej przygody CONTEMPO zapraszamy na stronę https://www.facebook.com/stageartdancestudio