Pan Wiking Cafee zaprasza na spotkanie ze stand-upem. 18 maja w pubie na Rynku wystąpi Michał Pałubski i Brothells w programie „Trzy soczyste Ha”.

Oto trzech dorosłych facetów, którym w miarę się w życiu udało. Widniejące na plakacie: komik, pisarz i wojownik w praktyce oznacza, że do wszystkiego co mają, doszli w życiu albo pięściami albo łganiem w papier bądź w żywe oczy. Tacy już są… ale czy wyłącznie tacy?

W swoim najnowszym programie Linke, Pałubski i Ćwiek opowiedzą między innymi o swojej definicji dojrzewania, o tym jak to jest być mniejszością i jak w trudnych chwilach odpowiadać na kondolencje.

Posłuchajcie o codziennych słabostkach prawdziwych twardzieli oraz jak to jest, gdy wszyscy cię lubią, a ty już tylko czekasz na pozwolenie na broń. Poznajcie tych, którzy lubią zaczynać wszystko wtedy, gdy inni powoli się zbierają. Będzie śmiesznie, wzruszająco, ostro i niepoprawnie. Ale spokojnie, mamy ochronę! Oto Michał Pałubski i Brothells! Bo już najwyższy czas na „Trzy soczyste Ha”.

Impreza odbędzie się 18 maja o godz. 20.00 w pubie Pan Wiking Cafee (Rynek 4). Bilety w cenie 20 i 30 zł do nabycia na www.kupbilecik.pl.