Gra doznań, kolorów i dźwięków będąca jednocześnie podróżą w świat najpopularniejszych bajek Walta Disneya – przed nami premiera niecodziennego widowiska teatralno-muzycznego „Zaplątani w tańcu” realizowanego przez studio tańca StageART oraz teatr „Podtekst”.

Któż z nas nie kojarzy takich bajek jak „Mała Syrenka”, „Zaplątani”, „Herkules”, „Piękna i Bestia” czy „Kopciuszek”? To właśnie bajki Walta Disneya stały się inspiracją do stworzenia kolejnego dzieła teatralno-muzycznego, które będzie miało swoją premierę 24 marca 2019 r. o godz. 18.00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury w Brzezince.

Spektakl taneczno-muzyczny jest procesem twórczej pracy aktorów teatru Podtekst oraz tancerzy studia tańca StageART. To kompilacja piosenek wykonywanych przez aktorów, do których aranżacje taneczne przygotowuje Weronika Zacher.

– Jest to pierwsze tego typu wydarzenie realizowane z inicjatywy teatru Podtekst – mówi Michał Skiba, reżyser oraz dyrektor Mysłowickiego Ośrodka Kultury. – Widowisko kierowane jest do wszystkich grup wiekowych i jesteśmy przekonani, że przypadnie do gustu publiczności. Z pewnością będzie to wyjątkowo spędzony czas zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych.

Widowisko odbędzie się 24 marca o godz. 18.00. Bilety dostępne w kasie MOK przy Laryskiej 5 i MOK Grunwaldzka 7 oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.

IP