Taka impreza to idealna okazja do spotkania w radosnej atmosferze z rodziną i sąsiadami. W najbliższa sobotę, 15 czerwca w Kosztowach odbędzie się Parafialny Festyn Rodzinny. Od godz. 15.30 w przykościelnym ogrodzie na mieszkańców czekać będzie wiele występów, zabaw, pokazów i innych atrakcji.

Festyn rozpocznie się o godz. 15.30, na 15.45 zaplanowany jest występ dzieci z przedszkola Zielona Lokomotywa, o 16.30 na scenie pojawi się Schola Kosztowskie Iskierki. Pół godziny później swoje talenty zaprezentują dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Kosztowach, a o 17.30rozpocznie się blok gier i zabaw.

Na godz. 18.00 przewidziany jest koncert zespołu Happy Big Band pod batutą Mirosława Kaszuby, a w przerwie pokaz tańca orientalnego w wykonania grupy tanecznej Jasmin.

Dodatkowo organizatorzy przygotowali szereg innych atrakcji: możliwość skosztowania przepysznych ciast domowego wypieku oraz innych potraw, pokazy szczudlarskie, dmuchańce dla dzieci, malowanie twarzy, pokaz sokoła, przejażdżki bryczką oraz konne, a także możliwość zapoznania się ze sprzętem strażackim.

O godz. 20.00 nastąpi najbardziej emocjonujący punkt festynu – losowanie nagród. Następnie o godz. 21.00 odbędzie się Apel Jasnogórski, a na zakończenie o 21.15 pokaz „Fire Show”.