Mysłowicki Ośrodek Kultury wznawia swoje działania w dzielnicy Wesoła. Zajęcia będą się odbywały w Szkole Podstawowej nr 15 przy ul. Powstańców Śląskich.

Pracownicy MOK w nowej filii w dzielnicy Wesoła chcą stworzyć miejsce funkcjonalne, przyjazne, interdyscyplinarne i twórcze. W pomieszczeniach SP15 będą się odbywały rozmaite zajęcia, m.in. teatralne i cyrkowe, warsztaty nowomedialne „Jak zostać youtuberem”, zabawy z gliną, dance kids (ogólnorozwojowe zajęcia taneczne), warsztaty dizajnu, plastyka „na wesoło”, „Jestem eko” – zajęcia plastyczno–edukacyjne, rękodzieło, nauka gry na gitarze.

Każdy, kto chciałby się przekonać co MOK ma do zaoferowania mieszkańcom dzielnicy Wesoła, może przyjść 9 i 10 października na Dni Otwarte. Będzie można wtedy spróbować swoich sił w różnych artystycznych działaniach, poznać bezpośrednio ofertę, spotkać się i porozmawiać z instruktorami i wreszcie zapisać się na zajęcia. Nie zabraknie też małych i dużych niespodzianek. Dni Otwarte odbędą się w godz. od 14.00 do 19.00.

Więcej informacji pod nr tel. 570 401 515.