20 czerwca rozpoczną się 4-dniowe obchody święta miasta. W tym roku Dni Mysłowic będą obfitowały w koncerty, które powinny zadowolić różne muzyczne gusta.

Czwartek – Bądź jak Jezus

Tegoroczne Dni Mysłowic rozpoczną się w Parku Słupna od koncertu ekumenicznego Bądź Jak Jezus, podczas którego wystąpią polscy i zagraniczni wykonawcy muzyki chrześcijańskiej. Na scenie zagrają: Blanca (USA), Dan Bremnes (Kanada), Kanaan (Polska), CSM Worship (Polska), Iwona Pietrala z zespołem (UK), Let Him Run (Polska) i laureat Konkursu Non Stop CCM 2019 – Sąsiedzi +.

Piątek w rytmie disco

Drugi dzień obchodów święta miasta upłynie w rytmie disco. W piątek, 21 czerwca od godz. 16.00 będą występować w Parku Słupna tacy wykonawcy i zespoły jak Janusz Gorlej, Diadem, Power Play, Łobuzy, Long&Junior.

Rockowe Miasto w sobotę

W sobotę, 22 czerwca w tym samym miejscu odbędzie się koncert pod hasłem Rockowe Miasto – Lato z Radio Katowice. Usłyszymy zespoły Generał Stilwell, Ptakova, Holly Blue, Sonbird, Coma, Menippe i zawsze entuzjastycznie przyjmowany w naszym mieście zespół Myslovitz.

Muzycznym imprezom w Parku Słupna będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje dla dorosłych i dla dzieci: zlot food trucków, ścianka wspinaczkowa, tor przeszkód, zamek dmuchany, zjeżdżalnia, mini dmuchańce, urządzenia do rywalizacji i animacji dla dzieci i dorosłych: dmuchany dart, dmuchana bramka celnościowa.

Rodzinna niedziela na Bończyku

23 czerwca, również w ramach Dni Mysłowic, odbędzie się na Bończyku festyn familijny, podczas którego będzie można wysłuchać koncertu orkiestry dętej, finalistów konkursu „Powstańcze śpiewanie”, uczestników konkursu „Mysłowicka Gruba Talentów”, w programie jest także Fest zabawa z radiem Fest, występ gwiazdy Radia Fest i pokaz fajerwerków. Tego dnia obędzie się także Świętojański Bieg oraz Marsz Nordic Walking.