W tym roku będzie to jubileuszowa, X edycja koncertu „Bądź jak Jezus”. Impreza ponownie odbędzie się w czerwcu w Mysłowicach, w Parku Słupna.

„Bądź jak Jezus” to koncert ewangelizacyjny, który gromadzi chrześcijan z całej Polski. – Chcemy pokazać nowe, dynamiczne i pełne zaangażowania chrześcijaństwo – mówią o idei tego przedsięwzięcia jego organizatorzy. Koncert jest w szczególności adresowany do rodzin, ale to także okazja do zatrzymania się i refleksji dla wszystkich ludzi zabieganych, pochłoniętych codzienną pracą, nie znajdujących czasu na refleksję i odpoczynek.

W tym roku koncert odbędzie się w Boże Ciało – 20 czerwca. Podczas dotychczasowych edycji na scenie „Bądź jak Jezus” występowały polskie i światowe gwiazdy muzyki chrześcijańskiej. Kogo w tym roku zobaczymy w Parku Słupna? Organizatorzy jeszcze nie zdradzają, ale już wiadomo, że szansę na występ przed wielotysięczną publicznością otrzyma młody artysta lub zespół, który wygra konkurs „NON-STOP CCM”. Oprócz możliwości występu, laureat zdobędzie tytuł „Muzyczne Odkrycie Roku 2019 Współczesnej Muzyki Chrześcijan”.

Finał konkursu „NON-STOP CCM” odbędzie się już w najbliższą sobotę, 11 maja w Mysłowickim Ośrodku Kultury od godziny 16.00 do 18.00. Wstęp wolny.