Dzielnica Wesoła w nadchodzący weekend będzie obchodziła swoje święto. Dni Wesołej odbędą się w sobotę i niedzielę, z tej okazji zaplanowano atrakcje sportowe i artystyczne.

W sobotę impreza odbędzie się na terenie Szkoły Podstawowej nr 14 od godz. 14.00. Na początku wystąpią przedszkolaki i uczniowie SP14, odbędą się zawody sportowe, a na 15.30 zaplanowano zawody i pokaz przygotowane przez Akademię Rugby Hegemon. Atrakcjami towarzyszącymi będą dmuchańce, malowanie twarzy, loteria fantowa

W niedzielę zabawa przeniesie się na boisko Górnika Wesoła. O 13.00 rozpocznie się tu turniej dziecięcy w rugby, godzinę później rozpocznie się turniej o puchar prezydenta Mysłowic. O godz. 16.00 Hegemon Mysłowice rozegra mecz z drużyną Juvenia Kraków, a na 18.00 zaplanowano koncert Pauliny Spychalskiej. Dodatkowo podczas imprezy będą prowadzone animacje dla dzieci, pokazy służ medycznych, straży pożarnej, dzieci będą mogły bawić balonami, na dmuchańcach i ozdobić sobie kolorowymi malunkami buzie.

Na Dni Wesołej zapraszają: Rada Rodziców SP nr 14 oraz Rada Dzielnicy Wesoła przy współpracy z Hegemon Mysłowice, UM Mysłowice, MOK, MOSiR i Fundacją Bajtel – Mysłowice Pomagają.