Mysłowicki Ośrodek Kultury poszerza swoją ofertę o nowe warsztaty. Już wkrótce w MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7 będzie można dowiedzieć się, jak skutecznie poprowadzić firmę, a także wziąć udział w zajęciach architektonicznych.

Jak skutecznie poprowadzić biznes? Na jakich fundamentach zbudować swoje przedsiębiorstwo? W jaki sposób nawyki sabotują naszą motywację? Odpowiedź na te i wiele innych pytań poznamy podczas warsztatów „Rusz ten biznes”. Warsztaty są kierowane do osób, które chcą przekuć swój pomysł w realny biznes, ale zmagają się z licznymi przeszkodami, takimi jak strach, brak pewności siebie, czy brak czasu. Uczestnicy spotkań dowiedzą się, jak podjąć skuteczne działania aby zrealizować wymarzony pomysł.

Warsztaty poprowadzi Dominika Kumor, dyplomowany coach, specjalizujący się w pracy z osobami, które marzą o założeniu własnego biznesu, ale często w kluczowych momentach brak im odwagi lub motywacji.

Drugą z nowych propozycji MOK są warsztaty prowadzone przez Annę Bogacką-Wybraniec, absolwentkę Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach, autorkę wielu projektów architektonicznych, aranżacji wnętrz, czy projektów zagospodarowania terenu. Do wyboru aż cztery różne tematyki zajęć: przygotowanie kandydatów do egzaminów wstępnych na Wydział Architektury i Urbanistyki; projektowanie wnętrz; aranżacja i kompozycje roślinne, projektowanie ogrodów i tarasów.

Więcej informacji oraz zapisy pod numerem telefonu 32 222 66 70.